HHaber

Bu Nasıl Vicansızlık

Yalan ‘Dünya’! Anne bebeğini hastanede bırakıp kaçtı, aile istemedi Gaziantep’te, sezaryen ile dünyaya geldikten sonra solunum yetmezliği nedeniyle yer olmadığı için bir özel hastaneye sevk edilip kuvöze alınan bebeğin annesi T.S. (32) kaçtı. Bir türlü ulaşılamayan annenin ailesi de kızlarıyla uzun süredir görüşmediklerini ve bebeği de almak istemediklerini söyledi.

Hastanede hemşirelerin baktığı bebeğe ‘Dünya’ adı verildi Gaziantep’te, sezaryen ile dünyaya geldikten sonra solunum yetmezliği nedeniyle özel hastanede kuvöze alınan bebeğin annesi T.S. (32) kaçtı. Hastanede hemşirelerin baktığı bebeğe ‘Dünya’ adı verilirken, annenin ailesi de bebeği istemedi.

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nde T.S.’nin sezaryen ile dünyaya getirdiği kız bebek, solunum yetmezliği nedeniyle boş kuvöz bulunmadığı için ambulansla bir özel hastaneye sevk edildi. Minik bebek burada kuvöze kondu. Bir gün sonra taburcu edilen anne T.S.´ye, bebeğinin bulunduğu hastane ile ilgili bilgi verildi. T.S., iletişim numarasını bıraktıktan sonra hastaneden ayrıldı ve… DEVAMI İÇİN DİĞER SAYFAYA GEÇİNİZ….